Kontakty:


  Stavozlín spol. s.r.o.
  tř. T. Bati 380
  763 02 Zlín Louky


  Tel.: 577 105 108
  Tel.: 577 107 059
  Fax: 577 105 108


  E-mail: info@stavozlin.cz


  IČO: 253 14 190

O nás

     Firma STAVOZLÍN, spol. s.r.o. se již od roku 1996 zabývá prodejem a montáží interiérových dveří firmy Sapeli a dřevěných exteriérových dveří firmy Loprais. Svým zákazníkům také nabízíme kvalitní dveřní kování firem Twin a M&T. Jsme autorizovaným smluvním prodejcem těchto firem ve Zlínském kraji. V současnosti jsme rozšířili svou nabídku služeb o další produkty. Jsou to plovoucí podlahy Meister a Quick-Step.

     K dispozici je Vám kvalitní vzorkovna v sídle naší firmy ve Zlíně. Vystavujeme zde několik modelových řad dveří a zárubní, které jsou doplněny o aktuální novinky firmy Sapeli. Široká nabídka vystavených vzorků uspokojí jistě zákazníky nejen ze Zlína a Otrokovic, ale i vzdálenějšího okolí.

 
Naši partneři:
sapeli.jpg loprais.jpg
mt.jpg twin.jpg
 

    Naše služby zahrnují technické konzultace, poradenství, zaměřování zakázek přímo u Vás a montáž. Zpracujeme Vám cenové kalkulace v různých variantách dle Vašich požadavků, vše samozřejmě bezplatně. Při výběru dveří, zárubní i ostatního sortimentu Vám rádi poradíme. Následnou odbornou montáž provádí certifikovaná montážní skupina. V naší firmě pracují zkušení profesionálové s dobrými technickými znalostmi, kteří jsou zárukou nejen vysoké kvality odvedené práce, ale i vstřícného přístupu k zákazníkům.

    Specializujeme se především na prodej interiérových a exteriérových dveří a služby s tím spojené. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, vyznačující se perfektní propracovaností a velmi dobrou funkčností. Dveře Sapeli i ostatní sortiment uspokojí jak Vaše designové, tak i cenové nároky. Vybírat můžete z širokého spektra dveří, zárubní, kování i skelních výplní. Jsme přesvědčeni, že Vás naše nabídka osloví a vyberete si dveře pro Váš domov přesně podle Vašich představ. Zajistíme Vám komplexní služby od výběru dveří či ostatního sortimentu až po odbornou montáž a předání díla.


Na Vaši návštěvu se těší kolektiv firmy STAVOZLÍN, s.r.o. Jak správně vybírat dveře

 

    Dveře jsou velmi důležitou součástí interiéru a obvykle nám slouží mnoho let, proto je důležité pečlivě vybrat ty správné, které budou nejen perfektně funkční, ale také podtrhnou estetický výraz celého interiéru. Rozhodně se při rozhodování nedívejte jen na cenu dveří, ale řiďte se cenou za celkově odvedenou práci včetně dopravy a montáže. Neslevujte ze svých představ a požadavků, protože špatná volba dveří může zkazit i ten nejlepší vzhled interiéru.

 

    Pravé či levé dveře? Zásadní otázka, kterou Vám položí každý prodejce. Stoupněte si ke dveřím tak, aby se otevíraly směrem k Vám. Levé dveře mají panty vlevo, pravé vpravo. U nových zárubní nemusíte orientaci zjišťovat, při zaměřování a rozhodování však pamatujte především na to, aby otevřené dveře nenarážely do nábytku a nepřekážely. Samostatnou kapitolou jsou dveře zasouvací, které šetří prostor.

 

    Rozměry dveří se liší dle jejich umístění. Do sociálního zázemí se používají nejčastěji dveře šíře 60-70cm, do obytných místností 80-90cm. Záleží také na možnostech prostoru, na typu zárubní atd. Proto doporučujeme nechat si vždy odborníkem zaměřit stávající otvory pro dveře, abyste předešli případným komplikacím, např. zbytečným podřezům či tomu, že dveře nepůjdou osadit vůbec.

 

    Barva dveří a zárubní by měla ladit s podlahou. Nesnažte se nutně sladit dvě stejné dřeviny ve stejném odstínu – ten se většinou lehce liší a výsledek není příliš estetický. Nebojte se vytvořit menší kontrast, ovšem je nutné zachovat stejnou nebo podobnou strukturu dřeva.

 

    Kování by mělo mít zajímavý design, ale hlavně musí být příjemné a funkční. Vyplatí se vyzkoušet si vzorky, neboť klika musí padnout do ruky. Dveřní kování korunuje dveře.