Kontakty:


  Stavozlín spol. s.r.o.
  tř. T. Bati 380
  763 02 Zlín Louky


  Tel.: 577 105 108
  Tel.: 577 107 059
  Fax: 577 105 108


  E-mail: info@stavozlin.cz


  IČO: 253 14 190

Nabízíme

Interiérové dveře a zárubně Sapeli


Představujeme Vám firmu Sapeli, která patří mezi největší a nejstarší výrobce interiérových dveří v České republice. Výsadní postavení si vydobyla vysoce kvalitními výrobky za dostupnou cenu. Ve výrobě a logistice jsou využívány nejnovější řídící systémy a moderní počítačová technika. Výrobky získaly certifikaci systému řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008. Díky svému zpracování a kvalitním materiálům jsou dveře Sapeli chráněny proti oděru a menšímu mechanickému poškození.

Sapeli nabízí bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří, dále dveře foliované a profilované. Vybírat můžete nejen z velkého množství dřevin i barev, s přírodním i umělým povrchem, ale také z různých druhů otevírání, např. dveře otočné, posuvné, lamelové, kyvné. V nabídce najdete také mnoho typů skel a vitráží, dveře celoskleněné i prosklené stěny v atypických rozměrech. Zárubně jsou členěny do několika typů, zvolit můžete také obložky OKZ (obklady kovové zárubně). Firma Sapeli se zaměřuje na výrobu nejen vkusných a praktických dveří, ale vytváří i důmyslnější designy pro náročnější zákazníky.

Exteriérové dveře Loprais

Firma Loprais s.r.o. se zabývá výrobou dveří z masivu. Při obrábění dřeva jsou využívány nejmodernější stroje, včetně CNC. Obráběcí centrum je schopné vyrobit vše, co lze naprogramovat. Výrobky firmy Loprais jsou velmi kvalitní a konkurenceschopné nejen v České republice, ale i v Rakousku a Německu, kam část výroby směřuje. Splňují všechny požadované kvalitativní normy.

Vchodové dveře Loprais je vyznačují precizním zpracováním díky přesnému obrábění na CNC strojích. Jsou vyráběny z masivního dřeva smrku, dubu, meranti, lepeného do speciálních třívrstvých lamel. Ke standardní výbavě dveří patří izolační dvojskla. Povrchová úprava je prováděna vodou ředitelnými barvami v široké škále odstínů lazurovacích barev.

Dveřní kování M&T, Twin

Firma M&T je český výrobce dveřních klik a kování, který klade důraz na kvalitu, dlouholetou funkčnost a moderní design. Podle druhu povrchové úpravy poskytuje na své výrobky garanci 3-15 let, což svědčí o výborné kvalitě. Vybírejte dveřní kování M&T v různých tvarových i barevných provedeních, které je konstruováno pro dokonalý systém montáže na dveře.

Firma Twin patří k nejvýznamnějším dodavatelům dveřních kování a doplňkových produktů v České republice. Její ucelená nabídka uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, neboť nabízí příznivý poměr kvality a ceny, ale i funkční eleganci. V sortimentu kování Twin můžete vybírat z mnoha typů dveřních kování a různých povrchových úprav.

Plovoucí podlahy Meister

Již po dlouhá léta je značka MEISTER symbolem vynikající kvality výrobků. Podlahové krytiny, panely a příslušenství značky MEISTER jsou v celé Evropě oblíbené především u profesionálů, kteří denně s těmito produkty pracují. Ke značce MEISTER patří kompletní nabídka laminátových, dřevěných a korkových podlah, samozřejmostí jsou také podlahy z přírodního linolea, vinylu a pvc, a to vše s rozsáhlým příslušenstvím.

Plovoucí podlahy Quick Step

Quick-Step je laminátová podlaha, jejímž základem je vodotěsná lepená deska HDF, vrstvou s designem a bariérovou vrstvou, která brání vzlínání vlhkosti a deformaci desky. Díky vysoce přesné technice designu nepoznáte, že se nejedná o skutečnou dřevěnou či kamennou podlahu. Quick-Step nabízí podlahy pro každý interiér, je synonymem kvality a inovace. Pokládání se provádí snadno a bez námahy díky revolučním systémům Uniclic a Unilink.

Mezi nejdůležitější výhody patří odolnost proti vlhkosti, světlu i nárazům, antistatické účinky a vhodnost využití s podlahovým topením. Nově také nabízíme plovoucí podlahy Quick-Step řady Laguna, vhodné především do koupelen.